Голів ОСББ Рівного запрошують взяти участь в Інтерактивному навчальному брифінгу

14.07.2017

Голів ОСББ Рівного запрошують взяти участь в Інтерактивному навчальному брифінгу

15 липня о 17 годині в приміщенні Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 2 відбудеться Інтерактивний навчальний брифінг.

Голів ОСББ Рівного запрошують взяти участь в Інтерактивному навчальному брифінгу. Під час заходу передбачено чотири надзвичайно цікаві сесії, які допоможуть стати ще більш компетентними у сфері надання адміністративних послуг, отримання документів на виконання будівельних робіт та видача довідок у сфері реєстрації місця проживання.

Сесія 1: “Повноваження та функції Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради”.

Сесія 2: “Внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (зміна керівника, зміни до статуту)”.

Сесія 3: “Порядок отримання документів, які надають право на виконання будівельних робіт в багатоквартирних житлових будинках (капітальний ремонт, реконструкція)”.

Сесія 4: “Оформлення та видача довідок у сфері реєстрації/де реєстрації місця проживання”.

 

Головуватиме на інтерактивному брифінгу Віталій Герман, також будуть присутні Юлія Шигорева, Людмила Воронюк, Олена Павельчук, Сергій Нідельський, Вадим Чередняк, Андрій Радковський.

Опубліковано Юлією Шигоревою 14 липня 2017 р.

переглядів: 394


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *