Гройсман пообіцяв на 50% збільшити фінансування аграрного машинобудування

29.05.2017

Гройсман пообіцяв на 50% збільшити фінансування аграрного машинобудування

У 2017 році на фінансову підтримку агропромислового комплексу України уряд виділив з бюджету 550 мільйонів гривень. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв, що в наступному році ця сума зросте ще на 50%.

За словами глави уряду, зараз аграрний сектор економіки формує більше третини валютної виручки країни. Гройсман вважає, що українські аграрії повинні переходити від сировинного експорту до розвитку власного продукту, а також формування доданої вартості всередині країни. Про це повідомляє видання Урядовий портал.

Володимир Гройсман заявив, що аграрний сектор України має ще багато невикористаних можливостей.

«В минулому році ми зібрали понад 66 млн тон врожаю. Це дуже добре, але основне завдання – перебудова економіки з сировинного типу на економіку доданої вартості», – зазначив прем’єр-міністр.

Глава уряду запевнив, що вони вже працюють над впровадженням програм підтримки агропромислового комплексу України. Зокрема, на 2017 рік уряд вперше заклав у бюджеті програму розвитку АПК.

«Ми передбачили 550 мільйонів гривень на підтримку аграрного машинобудування. У 2018 році ця цифра буде збільшена на 50%», – заявив Гройсман.

Пов’язане зображення

, , , , , , переглядів: 212


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *