На Рівненщині планують пристосовувати сільське господарство до змін клімату

20.06.2017

На Рівненщині планують пристосовувати сільське господарство до змін клімату

На Рівненщині почали вирощувати нехарактерні для регіону сільськогосподарські культури та намагаються застосовувати новітні підходи до ведення агровиробництва. Про це йшлося на «Дні поля-2017», організованому Інститутом сільського господарства Західного Полісся НААН.

За інформацією Рівненської ОДА, цьогорічний День поля зібрав фахівців з усієї країни. Адже Інститут сільського господарства Західного Полісся може показати нові новітні підходи до ведення землегосподарства.

«Останніми роками на Рівненщині змінилася структура посівних площ. Стрімкими темпами зростають площі таких теплолюбних культур як кукурудза на зерно, соя, соняшник. Тому темі зміни клімату на Дні поля у 2017 році присвячена особлива увага. Питання оцінки змін клімату та адаптації до них землеробства регіону є надзвичайно актуальними», — зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Учасники Дня поля ознайомилися із економічною ефективністю вирощування енергетичних, олійних, зернобобових та зернових культур. Місцеві аграрії побачили нетипові для регіону посіви арахісу і кунжуту, а також малорозповсюджені — сочевицю та нут.

Також науковці інституту розповіли про нові технології вирощування культур і вплив на врожайність строків посіву, систем удобрення та захисту рослин.

АгроКУБ

, , , переглядів: 215


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *