ПриватБанк та VISA підтримують непереможних

07.02.2018

ПриватБанк та VISA підтримують непереможних

«Пам’ятай, те, чого ти позбувся, не має значення. Важливо те, що у тебе є!» . ПриватБанк і Visa організовують акцію на підтримку паралімпійської збірної команди України.

У березні наші спортсмени візьмуть участь у Зимових Паралімпійських іграх 2018 у Південній Кореї. Українська команда – лідери паралімпійського руху, які довели всьому світу, що їхні можливості – безмежні.

Спортсмени, які беруть участь у Паралімпійських іграх, гідні того, щоб насправді називатися героями. Вони доводять, що обмежень не існує, і кожен може здивувати світ. Вони – постійні лідери міжнародних змагань. Вони – наша паралімпійська збірна!

Разом із Visa ПриватБанк розпочинає акцію «Підтримайте непереможних». Для клієнтів банку відкрита можливість зареєструватися на сайті parasport.pb.ua і до 30 квітня розрахуватися карткою Visa. Після кожної оплати додатково 1 гривня буде автоматично перерахована з картки клієнта на потреби національної паралімпійської збірної команди України.

Кожна перерахована гривня буде використана на лікування та відновлення національної збірної команди та забезпечення спортсменів медикаментами та засобами медичного призначення.

Також зробити благодійний внесок можна через будь-який банкомат ПриватБанку, Інтернет-банк Приват24 або на сайті blago.pb.ua

Підтримаймо непереможних!

 

, , , , , , переглядів: 216


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *