Рівне має шанс стати більш комфортним для людей з інвалідністю

08.05.2018

Рівне має шанс стати більш комфортним для людей з інвалідністю

Не новина, що в Україні мало які міста можуть похвалитися тим, що у них створені усі необхідні умови для людей з інвалідністю. Рівне не є винятком у цьому процесі, хоча певні зміни на краще поступово відбуваються.

  • Звісно, є чимало проблем: відсутність пандусів, проблеми з покладанням тактильної плитки та інші. Проте позитивними змінами є закупівля громадського транспорту, пристосованого для потреб інвалідів, озвучення зупинок, пішохідних переходів, – констатує радник мера Рівного з питань людей з інвалідністю Петро Поліщук.

Водночас Рівне має шанс стати більш комфортним для людей з особливими потребами, адже  в липні цього року передбачається затвердження нових державних будівельних норм, що дасть можливість враховувати під час будівництва потреби людей з інвалідністю.

  • З 2007-го року органи місцевого самоврядування позбавлені повноважень контролю у сфері будівництва. Тільки минулого року ці повноваження повернулися органам місцевого самоврядування, – пояснює заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – В липні цього року передбачається затвердження нових державних будівельних норм. Це дозволить реалізовувати більш сучасні, європейські проекти, в яких будуть враховані потреби людей з інвалідністю. Це стосується й будівництва доріг, ті самі «острівки безпеки» на дорогах, які давно досить популярні у Європі.
, , , , переглядів: 171


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *