Що підприємці Рівненщини найчастіше імпортують та експортують

27.06.2017

Що підприємці Рівненщини найчастіше імпортують та експортують

Як повідомляє Рівненська митниця ДФС, в  зоні діяльності Рівненської митниці ДФС з 1 січня 2017 року експортно-імпортні операції здійснюють 897 учасників зовнішньоекономічної діяльності. З них 305 учасників ЗЕД раніше обслуговувалися на інших митницях ДФС.

Станом на 20 червня підприємці оформили 2317,9 тисяч тонн товарів.

Основними товарами експортних операцій є меблі для сидіння, банки скляні для консервування, фанера клеєна, соєві боби, фанера клеєна, мінеральні добрива, листи для клеєної фанери, лісоматеріали необроблені, галька, гравій, щебінь, котли для центрального опалення, кукурудза, олія соняшникова, деревина паливна, м’ясо охолоджене, одяг, ягоди чорниці заморожені.

Імпортують найчастіше вантажні автомобілі, трактори, причепи та напівпричепи, аміак безводний, легкові автомобілі, добрива мінеральні, скло, комбайни, арматуру для трубопроводів, карбонати, комбайни, смоли фенолоальдегідні, фунгіциди, трактори, форми для лиття скла, добрива мінеральні, рибу морожену та машини формувальні.

Підприємці найбільше імпортували товари з: Німеччини, Франції, Білорусії, Польщі, Чехії, Китаю, США, Італії, Індії, Росії та Нідерландів. Експортували, в основному, в Польщу, Німеччину, Угорщину, Литву, Францію, Словаччину, Білорусь, Туреччину, Італію, Бельгію, Австрію, Росію, Румунію, Нідерланди та Чехію.

 

 

, , , переглядів: 365


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *