У Південній Кореї запустили першу в світі систему оплати долонею

26.05.2017

У Південній Кореї запустили першу в світі систему оплати долонею

Південнокорейська компанія Lotte Card презентувала першу в усьому світі систему оплати за допомогою скану долоні. Тепер, щоб зробити покупку, не обов’язково мати при собі смартфон чи банківську картку. Про це повідомляє видання psm7.com.

Новий біометричний спосіб оплати отримав назву Hand Pay. Його представила в Сеулі компанія Lotte Card. Система передбачає обробку платежів за допомогою сканування долоні платника. Клієнти отримають можливість оплачувати покупки за допомогою долоні, сканування якої послужить способом ідентифікації особи.

Розробники говорять, що аналогів цієї системи в світі не існує. Це сервіс біоплатежів, який використовує для ідентифікації клієнта унікальну інформацію його тіла, після якої відбувається покупка.

Український стартап по догляду за рослинами виставили на Kickstarter

У компанії запевняють, що система Hand Pay ще й максимально практична для споживачів, адже для здійснення покупки тепер не потрібно використовувати кредитки або смартфони. Такі речі легко губляться або забуваються вдома, а долоня «завжди при собі».

Після сканування долоні клієнта, дані про людину направляються на окремі сервери, якими управляє і Lotte Card, і Корейський фінансовий телекомунікаційний і кліринговий інститут. Одна з важливих переваг такої системи в тому, що навіть якщо з одного сервера ці дані вкрадуть, то ніякої користі для шахраїв не буде, оскільки ці дані будуть не повними.

В Lotte Card також пояснили простоту і зручність такого способу оплати. Клієнтові потрібно буде прикласти долоню до сканера, а промінь ближнього інфрачервоного діапазону зчитає унікальний візерунок вен руки. У планах компанії розвивати сервіс Hand Pay і впроваджувати його в декількох корейських торгових мережах.

, , , , переглядів: 218


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *