Укрзалізниця хоче перетворити вокзали в торгові центри

26.05.2017

Укрзалізниця хоче перетворити вокзали в торгові центри

Керівник держпідприємства Укрзалізниця розповів, що вони мають намір перетворити приміщення вокзалів в торгові майданчики і заробляти на цьому.

В інтерв’ю виданню LIGA.net глава правління Укрзалізниці Войцех Бальчун заявив, що хоче перетворити вокзали українських міст в торгові центри. Іншими словами, Укрзалізниця, за рахунок використання вокзалів та прилеглих територій в комерційних цілях, має намір збільшити свої доходи.

Войцех Бальчун каже, що зараз держпідприємство очікує відповідного рішення українського уряду. Це дозволить відомству на свій розсуд розпоряджатися майном, тобто вокзалами та прилеглими до них територіями.

«Ми зможемо ними керувати і позбавлятися від того, що нам не потрібно, але має цінність. За рахунок цього можна буде фінансувати наші інвестиції. Ми говоримо про перетворення наших вокзалів в торгові центри», – зазначив Бальчун.

Результат пошуку зображень за запитом "вокзал рівне"

У той же час, за його словами, в Україні можуть виникнути деякі проблеми, оскільки більша частина вокзалів в різних містах по всій стані – це пам’ятники архітектури.

Але, судячи з усього, і в цій ситуації у керівника Укрзалізниці є «план Б». Чиновник пропонує використовувати в комерційних цілях територію навколо вокзалів. За словами Бальчуна, можна домовитися із зовнішніми партнерами працювати так, щоб, зберігаючи історичний потенціал будівель вокзалів, використовувати їх для комерції.

, , , , , , , переглядів: 211


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *