В Україні відкрили офіційний фан-клуб шанувальників Meizu

26.05.2017

В Україні відкрили офіційний фан-клуб шанувальників Meizu

Днями в Києві відбулася перша зустріч шанувальників компанії Meizu. Також фанати гаджетів бренду створили спеціальну групу в соцмережі Facebook для спілкування між собою.

Компанія Meizu – відомий виробник смартфонів, відкрила в Україні офіційний фан-клуб для шанувальників своїх гаджетів. 24 травня в Києві відбулася перша зустріч фанатів, яка пройшла в форматі пивної вечірки. Також шанувальники смартфонів цього бренду зможуть спілкуватися за допомогою спеціальної групи, створеної для цього в соцмережі Facebook.

Як повідомляє видання expert.com.ua, в ході вечірки, присутні мали змогу оцінити актуальну зараз лінію смартфонів від компанії. Також учасники змогли особисто поспілкуватися з представниками бренду, які прибули з Китаю на захід в честь відкриття фан-клубу.

Samsung і Apple втрачають позиції перед китайськими смартфонами

Фан-клуб Meizu

На вечірці шанувальники Meizu поспілкувалися між собою про улюблені смартфони, взяли участь в конкурсах і вигравали призи від компанії. Серед гостей на вечірці фан-клубу були присутні PR-менеджер Meizu в Україні Дарина Костенко і топові українські IT-блогери. Було багато і гостей з Китаю, серед яких топ-менеджери підрозділу Flyme Гальвін Сунь, Гоучжі Чжу, Гаррі Чжао і Еллі Лю.

У перспективі, шанувальники бренду збираються регулярно влаштовувати подібні заходи і не тільки в Києві. У них є плани заснувати подібні зустрічі і в інших містах України – Одесі, Дніпрі, Харкові.

, , , переглядів: 245


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *