“Влада не виконує обіцянки”, – мешканці Полісся бояться не дочекатися нової школи

09.11.2017

“Влада не виконує обіцянки”, – мешканці Полісся бояться не дочекатися нової школи

Влада вже тривалий час обіцяє, що у селі Цепцевичі Сарненського району невдовзі розпочнеться будівництво нового навчального закладу на 820 дітей.

Опубліковано Mykola Dobrydnik 8 листопад 2017 р.

Проте мешканці села не вірять обіцянкам і знову проводять збори батьків, на яких не приховують обурення від навчання у три зміни.

  • Люди обурені тим, що влада не виконує свої обіцянки, які привселюдно давали на початку навчального року, по будівництву нової школи, адже діти тут навчаються в три зміни і додому повертаються об 21:00 годині вечора. Присутні керівники районної влади доповіли, що на початку року було виділено 1млн. 100тис. грн з обласного бюджету, виготовлена проектно-кошторисна документація, проведено тендер і визначено переможця, але компанія, яка виграла тендер не поспішає розпочинати будівництво. Представники влади запевнили, що будівництво розпочнеться з найближчого понеділка. Але чи буде так, – повідомляє Микола Добриднік.

Водночас на сайті Рівненської ОДА повідомляють, що цьогоріч планують звести фундамент. У майбутньому це буде сучасний європейський заклад. Трьохповерхове приміщення складатиметься із 4-х корпусів для навчальних класів, майстерень, спортзалу та їдальні. Збудують також очисні споруди і котельню. Загалом вартість новобудови оцінюють у 81 мільйон гривень.

, , , переглядів: 383


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *