Як стосується Рівного законопроект паркувальної реформи

26.12.2017

Як стосується Рівного законопроект паркувальної реформи

237 депутатів Верховної Ради підтримали законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» (№5364).

В цілому, цей законопроект буде сприяти наведенню порядку на проїжджих частинах і тротуарах міст, зменшення пробок і заторів у великих містах, поліпшення екологічної ситуації, спрямування коштів, сплачених за парковку, до місцевих бюджеті. Це надзвичайно потрібно і для Рівного, де проблема з парко-місцями стоїть надзвичайно гостро.

Буде запроваджено:

– спрощення механізму притягнення до адміністративної відповідальності – розблоковується механізм притягнення до відповідальності за несплату паркування, порушення правил зупинки, стоянки, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису. Копія постанови або повідомлення про порушення залишається на лобовому склі транспортного засобу;
– встановлення переліку випадків для евакуації транспортного засобу, зокрема для звільнення смуги для громадського транспорту;
– в рамках протидії корупції буде здійснюватись фото/відео фіксація правопорушень
– встановлено 100% безготівкову оплату за паркування
– буде децентралізовано та розвинено паркувальну інфраструктуру. Відтепер, органи місцевого самоврядування отримають право створювати служби інспекторів з паркування, встановлювати вартість паркування та впровадити автоматизовану систему контролю за оплатою. Кошти наповнюватимуть місцеві бюджети, що стимулюватиме створювати нові паркінги.

 

За інформацією https://hmarochos.kiev.ua

, , , переглядів: 241


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *