Завдяки торгам на ProZorro вдалось заощадити понад 16 мільярдів гривень

13.05.2017

Завдяки торгам на ProZorro вдалось заощадити понад 16 мільярдів гривень

У прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі повідомили про те, що завдяки системі електронних закупівель ProZorro, вдалося заощадити понад 16 мільярдів гривень.

Згідно з даними, оприлюдненими Міністерством економічного розвитку і торгівлі, в загальному, по вже завершенних торгах підрахували, що за допомогою ProZorro вийшло заощадити більше 16,7 мільярда гривень.

У повідомленні прес-служби відомства зазначається, що на сьогоднішній день в системі електронних закупівель зареєстровано 581 тисяч торгів. Їх учасниками є майже 100 тисяч підприємств.

«Сума економії у випадку з ProZorro – це різниця між очікуваною вартістю закупівлі та фактичною сумою коштів, вже перерахованих з бюджету на рахунки постачальників товару або послуг», – йдеться в повідомленні відомства.

Держпідприємства тепер продаватимуть через ProZorro

За словами першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, ProZorro – це потужний інструмент боротьби з корупцією в державних закупівлях. Він зазначає, що економічний ефект від електронних торгів вже відчутний.

Заступник міністра говорить, що одним з найважливіших факторів на користь цієї системи – є публічність. Тобто, доступ до статистики та результатів закупівель мають всі українці. Це надає можливість громадянам моніторити і контролювати витрати бюджетних грошей.

, , , , переглядів: 257


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *