Красько Микола Вікторович

Інформація
Депутат Рівненської обласної ради
Дата та місце народження: 25 вересня 1953 року в с.Крупове Дубровицького району Рівненської області.

Освіта: Освіта вища. 1985 рік – Академія МВС СРСР, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «Юрист, організатор управління в сфері правової діяльності».

Трудова діяльність:

1974 по 1997 роки проходив службу в спецпідрозділах внутрішньої служби МВС СРСР та МВС України, де отримав звання полковника внутрішньої служби та полковника міліції. В 1985 р. закінчив Академію МВС СРСР. В 1997 році наказом Міністра МВС України був відкомандирований для проходження служби в новостворене Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, де проходив службу на посаді начальника головного управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, заступника голови Рівненської облдержадміністрації з цивільної оборони, керівником міжрегіонального центру з надзвичайних ситуацій п’яти областей (Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Житомирської та Рівненської областей).

Член Антитерористичного штабу при Управлінні СБУ в Рівненській області.

За час проходження служби військовослужбовці військ цивільної оборони та працівники аварійно-рятувальних служб головного управління брали участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру як на території області так і в інших областях нашої держави. Це будівництво захисних дамб від дій весняної повені та літніх дощових паводків, наведення понтонно-мостових переправ, через річки Горинь, Стир, Случ в Сарненському, Березнівському, Дубровицькому та Зарічнянському районах. Допомога постраждалому населенню Закарпаття під час повені та паводків в 1998 та 2000 роках, ліквідації наслідків трагедії на Скнилівському літовищі у 2002 році, а також проведення аварійно-рятувальних робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій регіонального та державного рівнів на Волині, Вінничині, Тернопільщині, Одещині тощо.

Політична та громадська діяльність:

Депутат Рівненської обласної ради п’ятого (2006-2010 рр.) та шостого (2010-2015 рр.) скликання.

Нагороди, відзнаки:
За період служби нагороджений:медалями СРСР ,відзнакою Президента України – медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня ( 1999 р.),почесною відзнакою МНС України ( 2000 р), срібною медаллю «5 років Міністерству надзвичайних ситуацій» ( 2002 р), медаллю «10 років МВС» (2002 р), медаллю « За спорудження IV блока Рівненської АЕС» (2004 рік), орденом « За заслуги» ІІІ ступеня ( 2004 р), медаллю « 15 років Збройних сил України» ( 2007 р.), почесною грамотою Верховної Ради України ( 2009 р.),орденом «За Перемогу» (2011 р.).

За розбудову і заслуги перед Українською Православною Церквою нагороджений орденами Дмитра Солунського IV ступеня ( 2001 р.),Святого Рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня ( 2003 р.),Святого Рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня ( 2004 р.).

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *