42 питання сесії: що вирішуватимуть депутати Рівненської облради

07.09.2018

42 питання сесії: що вирішуватимуть депутати Рівненської облради

Сьогодні відбудеться сесія Рівненської облради. Депутати розглянуть 42 питання. Зокрема, порядок денний доповнили питаннями Про внесення змін до Обласної програми надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради на 2018-2019 роки, Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.05.2018 №962 «Про передачу в оренду Рівненському центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості приміщень, що обліковуються на балансі комунального закладу «Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради».

Ще три питання з’явилися у порядку денному за рекомендаціями постійних комісії: Про внесення змін до Обласної програми забезпечення закладів загальної середньої освіти шкільними автобусами у 2018 році; Про визнання таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 27.07.2018 № 1012 та

Про надання дозволу Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки за адресою: м. Острог, проспект Незалежності, 48.

, , , , переглядів: 391


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *