Адміністрація Трапма зацікавлена в присутності американського бізнесу в Україні

26.04.2017

Адміністрація Трапма зацікавлена в присутності американського бізнесу в Україні

Про те що, в адміністрації нового президента США Дональда Трампа зацікавлені в розширені американського бізнесу в Україні, заявив міністр фінансів Олександр Данилюк. За його словами, бізнес компаній США – це не лише нові робочі місця для українців, а ще й новітні іноземні технології.

«У новій адміністрації зацікавлені в посиленні присутності американського бізнесу в Україні», – написав Данилюк на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що днями мав зустріч з міністром торгівлі США Вілбером Россом. Міністри обговорили посилення економічних зв’язків між двома країнами та перспективи американських інвестицій в Україну.

Верховна Рада прийняла закон про зміни в дорожньому русі

Картинки по запросу олександр данилюк міністр фінансів

Керівник українського Мінфіну Олександр Данилюк підкреслив важливість розширення американського бізнесу на економічному ринку України. Адже це призведе до створення нових робочих місць для українських громадян, а також приверне в нашу країну новітні технології. А це в свою чергу сприятиме конкурентоздатності економіки.

За словами чиновника, нині тривають переговори між сторонами вже про більш конкретні пропозиції, які згодом обговорять на вищому рівні.

Зазначимо, що напередодні Данилюк заявив про зацікавленість України у військовій допомозі США.

, , , , переглядів: 401


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *