Автор розробки найдешевшої сонячної теплової станції завантажив у мережу креслення своїх робіт

17.03.2017

Автор розробки найдешевшої сонячної теплової станції завантажив у мережу креслення своїх робіт

Автор розробки найбільшої в Україні сонячної станції Сергій Юрко з Миргорода оприлюднив у мережі безкоштовні креслення своїх робіт для користувачів.

Станція призначена для виробництва тепла з сонячної енергії, причому вода без проблем нагрівається до температури кипіння навіть у люті морози. Головна унікальність станції – це її вартість. Монтаж станції обійдеться у  10 Eєвро/ кв. м, що в 15-20 разів дешевше традиційних сонячних колекторів. Завдяки такій дешевизні, тепло цієї станції виходить дешевшим від тепла з імпортного газу.

Монтаж конструкції можна зробити з дешевих та доступних матеріалів – сталевий прокат, дерево, пінополістирол, металізована лавсанова плівка (в якості дзеркал).

Автор розробки каже, що його станція встановлена під відкритим небом вже майже рік й повноцінно працює з березня 2015. За цей час нарікань на роботу техніки чи суттєвих поломок не було. Зараз станція опалює приватний будинок у парі з газовим котлом.

 

Більше того, окрім багатьох роз’яснювальних роликів на Youtube, Сергій працює над здешевленням інших елементів сонячної станції (наприклад, теплового акумулятора або теплотраси), пропонує до продажу невеликі секції сонячного пристрою для випробувань і копіювання. Також він готує економічну інформацію для бажаючих виробляти його пристрій на продаж. Винахідник називає свої дії створенням «виробничої мережі» і сподівається, що це буде таким же дітищем інформаційної ери, як і «соціальні мережі».

Зразки креслень:

сонянча станція

сонянча станція

сонянча станція

сонянча станція

Сергій Юрко прагне до того, щоб в Україні з’явилося від 100 до 1000 невеликих виробників його сонячного пристрою, яким потрібно, окрім бажання, мати стартовий капітал всього лише у кілька сотень доларів. (технологія виробництва примітивна і не вимагає складного обладнання та великих приміщень). Причому вони не будуть заважати один одному, оскільки обсяг ринку величезний. Наприклад, це сотні тисяч приватних будинків, які захочуть використовувати дешеве сонячне тепло замість дорогого газу.

Контакти Сергія: cheapsol@ukr.net; тел. +38 095 076 18 14

, , , , переглядів: 2 583


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *