Через брак коштів у Рівненському районі закрили дитсадок

29.10.2018

Через брак коштів у Рівненському районі закрили дитсадок

17 жовтня цього року у зв’язку із недостатнім фінансуванням дитсадок у селі Забороль було закрито, а його працівники пішли у відпустку за власний рахунок. Батьки дітей, які навчаються у садочку, “б’ють на сполох” і просять у найкоротший термін відновити роботу ДНЗ у селі.

Голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов переконує, що садочок повинен фінансуватися з бюджету громади та району. А подібна ситуація з закриттям садочка є неприпустимою. Нині батьки мусять возити дітей на навчання до сусідніх сіл: Олександрії, Кустина та Нової Любомирки.

Голова Рівненської районної ради Микола Сальчук сказав, що керівництво району вже має пропозиції, як вирішити питання із Заборольським садочком.

«Якщо в районному бюджеті буде перевиконання, то необхідні кошти спрямують на Заборольський ДНЗ», – зазначив голова Рівненської районної ради Микола Сальчук.

Водночас поки влада думає, як вирішити цю ситуацію, батьки мусять щодня возити дітей до сусідніх сіл, а працівники ДНЗ без заробітної плати у вимушеній відпустці.

, , , , , переглядів: 268


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *