Чи з’явиться у Рівному ще одна “кинута” “Золота підкова”?!

08.12.2017

Чи з’явиться у Рівному ще одна “кинута” “Золота підкова”?!

У Рівному вже тривалий час відбуваються скандали навколо будівництва на вулиці Костромська. Власники квартир у ЖК “Рівненська брама” кажуть, що кошти на квартири вклали, але їх будинки досі не введено в експлуатацію.

Член ініціативної групи Вікторія розповідає, що усі рахунки були оплачені ще 2 роки тому, проте ані житла, ані коштів  рівняни досі не отримали. Два перші під’їзди повинні були вже бути здані в експлуатацію, але цього не сталося. В той же час інші під’їзди продовжують будувати, але не такими швидкими темпами, як було до цього.

Тепер у місті бояться, що “Рівненська брама” може стати черговою “Золотою підковою”, в яку люди вклали кошти, і навіть до нині бояться залишитися без квартир.

Проблема в тому, що ті, хто вклали кошти в квартири на розі вулици Гагаріна-Костромська, не мають жодних документів, які підтверджували їх право на житло, а лиш –  договори пайової участі з “Рівненською брамою”.

Якщо суд розірве договір “Градобуд-Рівне” та “Рівненською брамою”, створений кооператив втратить право розпоряджатися збудованими будинками і тим самим вимагати повернути гроші чи надати квартири вже буде пізно та і ні у кого. А все майно перейде у власність “Грандобуд-Рівне”.

З проблемами, які виникли у ЖК “Рівненська брама” ознайомлена Державна-архітектурно будівельна інспекція і за словами її очільника у Рівненській області – Ігоря Мічуди 13 грудня комісія вирушає на перевірку цього будівництва.

В той же час люди, які придбали квартири у житловому комплексі запланували зустріч з заступником міського голови Рівного Віталієм Германом. Він запевнив, що рівненська міська влада завжди прийде на допомогу і допоможе вирішити будь-яке питання у різних сферах життєдіяльності міста. І це питання не є виключенням.

 

 

, , , переглядів: 1 352


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *