Де в Європі найдешевша і найдорожча нерухомість?

13.05.2017

Де в Європі найдешевша і найдорожча нерухомість?

Компанія RE/MAX склала рейтинг міст з найбільш доступним, по співвідношенню з доходами жителів, житлом. Лідирують по доступності такі міста, як Единбург, Афіни і Мадрид.

Згідно з рейтингом RE/MAX, у співвідношенні цін на нерухомість і рівня доходів населення, найдоступніше житло в столиці Шотландії Единбурзі. У рейтинг за доступністю житлоплощі також увійшли Афіни (Греція) і Мадрид (Іспанія). Про це повідомляє видання The Slovak Spectator.

Аналітики компанії склали рейтинг на основі дослідження під назвою «European Housing Report 2017». Вони промоніторили ціни на нерухомість і доходи населення в 18 містах Європи. Складаючи рейтинг, експерти співвідносили рівень доходів громадян до середньої вартості квадратного метра в тому чи іншому місті.

В Україні спростили умови для розвитку будівельного бізнесу

Виявилося, що в столиці Шотландії Единбурзі за одну середню зарплату можна придбати 1,3 кв/м житлової площі. Далі йдуть міста Афіни (Греція), Мадрид (Іспанія), Амстердам (Нідерланди), Рим (Італія) і Лісабон (Португалія).

А ось найдорожча нерухомість в Європі – в Братиславі, столиці Словаччини. Тут за одну середню зарплату можна купити тільки 0,36 кв/м житлової площі. Також в п’ятірці лідерів за дорогою нерухомістю столиці Чехії (Прага), Франції (Париж), Румунії (Бухарест) і Люксембург.

Крім того, дослідження аналітиків компанії RE/MAX продемонструвало, що в містах-столицях нерухомість в середньому на 64% дорожча, ніж в інших містах будь-якої європейської країни.

, , , , , переглядів: 428


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *