“Для села це шикардос”, – як Олександрія відгуляла 500-річчя

21.08.2018

“Для села це шикардос”, – як Олександрія відгуляла 500-річчя

19 серпня, на свято Яблучного Спаса, в Олександрії, що у Рівненському районі, відзначили 500-річчя. Масштабне дійство вразило усіх присутніх масою позитивних емоцій та неймовірних вражень.

У програмі заходів були розваги для дітей та дорослих, а також гості свята мали можливість зробити святкові селфі біля фотозони: “Я люблю Олександрію”. Приємно, що дарували й іменинникам, дарували й іменинники. Відзначали кращих, шанували мешканців села, закладали нові традиції.

Олександрійський сільський голова Микола Шустов доклав чимало зусиль, щоб організувати усе на найвищому рівні і разом з командою зміг втілити усі амбітні плани у життя:

  • Ми так довго чекали цього дня і він нарешті настав! 500 років- це багато чи мало?! Як на мене, важко давати оцінку минулому, значно важливіше те,якими будуть прийдешні роки! Адже історія нашої громади пишеться вже сьогодні і від нас залежить те,якими сторінками вона буде наповнена, – наголосив Микола ШУСТОВ.

Мешканці Олександрії не приховують своїх вражень від свята і переконані, що такого дійства у їх селі ще не було!

Сергій Грицюк Дійсно класно було, як для села це шикардос, діти задоволені, дорослі також, а не задоволених буде також не мало, але це є життя і тошнотиків вистачає. Усім не вгодиш, Ще раз велика подяка очільникам і меценатам і усім хто був і приймав участь.

Людмила Туллер Все було супер!Свято вдалося!І не пам’ятаю,щоб наше село так гарно проводило час!!!!!А людей скільки!!!

З чого б це почати, щоб нічого не забути;) 500….День Народження с. Олександрія! І дуже круто ,коли ця подія є справді,незабутньою. На це вплинуло багато факторів. Одним із найвагоміших – це звичайнож,голова, Микола Шустов). Не часто буває так, що на урочистостях абсолютно все вдається. Але запорукою успішного свята завжди залишиться,керівник. Наше свято було найкращим,для мене звичайно;) Тут було все: і жарти, і пісні, і розваги, і душевні моменти , і сюрпризи. Це було круто. Гості усі в захваті , та й ми ,чесно кажучи теж. Варто зазначити, що всього було в міру.Класно, що Шустов адаптується до гостей, і веде свято на вищому рівні . Що не маловажно, Микола Васильович, вміє встановити з людьми контакт, довірливі стосунки. Ну і взагалі я ще можу багато писати і говорити. Бо ,справді, є про що. До речі , після того, як ми вперше зустрілися з М.В. ще перед виборами , я чомусь повірила в те,що все буде якнайкраще;) дякую, Вам , за частинку душі,яку Ви віддали нам для того, щоб зробити свято незабутнім. Браво!!!!!!!

Шановний Миколо Васильовичу та усі причетні до святкування “500-річчя с.Олександрія”! Щиро дякую вам за організацію свята на високому рівні, за музичні та словесні вітання, за розваги дітям та смачні смаколики! Нехай Бог допомагає всім вам у гарних справах, а затрачені сили і здоров’я вернуться сторицею! Ще раз дякую від усіх своїх рідних та друзів!!!

Наталія ОстаповичГарне свято! Дякую організаторам! В наш час завжди бракує часу на зустрічі та спілкування! Вчора був день масових приємних зустрічей! Ще раз дякую!

І не дарма адже виступ Павла Зіброва, запальна дискотека та гучний феєрверк – це те, що ще довго тішитиме спогадами душі олександрійців та гостей свята!

, , , , , переглядів: 2 297


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *