Долучись до благодійного аукціону і стань героєм обкладинки новорічного номера журналу «Рівняни»!

05.12.2017

Долучись до благодійного аукціону і стань героєм обкладинки новорічного номера журналу «Рівняни»!

З нагоди різдвяних та новорічних свят творчий колектив журналу «Рівняни» вирішив долучитися до благодійності. Адже хіба не зараз цей ідеальний момент, щоб відкрити своє серце для добра та подарувати краплинку свого тепла тим, хто цього так потребує!

Ми оголошуємо аукціон на підтримку юних рівнян-близнят Артема і Давида Бойків. Із самого дня народження їхнє життя – це виклик смерті та щоденне змагання за якісно новий рівень, за краще завтра. У хлопчиків – дитячий церебральний параліч, аплазія правої нирки (по одній нирці у кожного хлопчика), загальне недорозвинення мови важкої міри.

На рік Артему та Давиду потрібно проходити чотири курси реабілітації. А це коштує 200 тисяч гривень. Для родини це непідйомна сума, тому всіх небайдужих закликаємо долучитися до аукціону та підтримати цих сильних хлопців.

Стартова ціна аукціону  – 5 тисяч гривень, крок в аукціоні – одна тисяча гривень. Ставки приймаються впродовж тижня. Хто запропонує найвищу суму – стане переможцем аукціону й передасть кошти для родини Бойків, а фото цієї людини, його чи її родини, дітей чи близьких прикрасить новорічну обкладинку журналу «Рівняни».

Виручені від аукціону кошти будуть передані родині особисто під час презентації журналу.
Долучайтеся до аукціону й підтримайте Артема і Давида. Пам’ятайте, у Бога немає інших рук, крім ваших, щоб творити добро!
, , , , переглядів: 697


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *