Дрібний бізнес очікують масові перевірки, – експерт

10.05.2017

Дрібний бізнес очікують масові перевірки, – експерт

Майже 70% підприємців нараховують зарплату своїм працівникам з порушеннями. Так, наприклад, при перевірці Державна фіскальна служба виявила 130 найнятих працівників, які працювали без оформлення. При цьому існує дозвіл Кабміну інспекторам праці без попередження проходити в будь-які приміщення підприємства за скаргою працівників.

Як отримати електронний цифровий підпис

Коментуючи ситуацію, голова Всеукраїнської громадської організації “Союз захисту підприємництва” Сергій Доротич уточнив, що ДФС буде приймати участь у так званих робочих групах, створених органами місцевого самоврядування для контролю суб’єктів господарювання.

Борщовий набір подорожчав у квітні майже на 80%

“Раніше ДФС ходила і інші відомства — санстанція, пожежники, а тепер ще будуть органи місцевого самоврядування ходити з якимись виданими корочками і будуть обкладати штрафами. Чим це закінчиться? Максимальною тінізацією та згортанням підприємницької активності. Виживе тільки великий бізнес, який може по дзвінку давати по голові цим інспекторам. А малий і середній бізнес буде ховатися, згортатися, тому що для нього шансів немає. Чи виграє від цього Україна? Час покаже”, — спрогнозував Доротич.

Джерело: Грушевського 5

, , переглядів: 265


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *