Фонд Держмайна хоче привласнити частку акцій “Укртелекому”

07.04.2017

Фонд Держмайна хоче привласнити частку акцій “Укртелекому”

У групи компаній “СКМ”  Ріната Ахметова, що через посередника володіє “Укртелекомом”, Фонд державного майна хоче примусово відібрати частину акцій телекомоператора, повідомляє Liga.net.

Як пояснюють у фонді, за результатами проведеної в лютому 2017 року підсумкової перевірки виконання покупцем договору про приватизацію від 2011 року було встановлено, що ЕСУ (дочірня компанія СКМ і власник 92,79% акцій в Укртелекомі) не виконує частину взятих на себе зобов’язань.

Розмір відшкодування за ліки за програмою реімбурсації визначатиме сам пацієнт, – Вікторія Тимошевська

ЕСУ не внесла необхідні грошові інвестиції в “Укртелеком” та за 6 років не передала у державну власність системи урядового зв’язку та відомчих мереж спеціального зв’язку.

Учасники суперечки неофіційно повідомляють, що невиконання інвестиційних зобов’язань та затримка із передачею системи спецзв’язку у підпорядкування держави, не основна проблема.

“Справа в тому, що СКМ до сих пір не розрахувався за Укртелеком, незважаючи на те, що приватизація завершилася шість років тому. Мова про облігації ЕСУ, які викупили Ощадбанк і Укрексімбанк, щоб покупець міг остаточно розрахуватися по другому траншу. Його загальна сума становила 4,2 млрд грн”, – повідомляє журналіст ЛІГАБізнесІнформ Стас Юров.

Рівненських підприємців навчатимуть правильно мотивувати персонал

Ігор Білоус, керівник Фонду держмайна, не взахваті від ідеї про повернення “Укртелекому” в державну власність.

“Ми напевно отримаємо судовий процес на велику суму, яку не зможемо виплатити. Кому ми продамо його потім за 11 млрд гривень? Потрібен компроміс”, – заявляв Білоус.

Компромісом може стати те, що держава в особі держбанків отримає в Укртелекомі неконтрольний пакет акцій (близько 40%) в обмін на реструктуризацію боргів і продовження ще на кілька років термінів їх виплати, повідомляють експерти.

Укртелеком

, , переглядів: 344


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *