Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко: “Зміни на які так довго чекала Рівненщина”

18.04.2019

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко: “Зміни на які так довго чекала Рівненщина”

За останні роки  для України – час реформ та позитивних змін. Відтак, багато суттєвих змін переживає і Рівненщина.

Уявіть, нині в області одночасно будують 150 нових об’єктів. А саме: школи, дитячі садочки, медичні амбулаторії, стадіони, дороги.

Наприклад в селі Морочне Зарічненського району – побудували нову амбулаторію. 
Понад п’ять мільйонів гривень та 4 місяці праці було витрачено на здійснення мрії місцевих селян. Тепер нова амбулаторія обслуговуватиме більше 3 тисяч мешканців восьми навколишніх сіл. Це є шоста  сучасна амбулаторія на Рівненщині.  
Побудували нову дорогу, на яку чекали 30 років. Це дорога міжнародного значення Прикладники – Зарічне – Дубровиця. Пролягає через села Сенчиці, Морочне, Мутвиці Зарічненського району. 80 мільйонів гривень, 10 кілометрів дороги і все це за 4 місяці. Планують до кінця цього року замінити ще  близько 3 кілометрів незручної бруківки.

У Сарнах та Дубровиця будують спортивно- оздоровчі комплекси. У Сарнах, наприклад, загальна площа спорткомплексу  майже 4 тисячі квадратних метри, 850 місць для глядачів, які прийдуть вболівати на турніри з міні-футболу, волейболу, баскетболу.
Дубровицький спорткомплекс розрахований на 300 глядацьких місць з одночасним заняттям видами спорту близько 80 чоловік.

Активно триває й будівництво шкіл. Зокрема, в селі Дібрівськ Зарічненського району  вже звели приміщення майбутнього корпусу, накрили покрівлю та утеплили фасад.
Відбувається будівництво дитячих садочків в Березнівському районі, зведення шкіл в Рокитнівському, Володимирецькому районах. У селі Степангород та Озерці Володимирецького, Старе Село Рокитнівського районів – майже все завершено й готуються до перших занять.
“Загалом сьогодні в області ми працюємо над 120 об’єктами спортивної інфраструктури – це футбольні поля, тренажерні майданчики, стадіони, спорткомплекси, ремонти в спортзалах. 34 амбулаторії заплановано побудувати цього року. Крок за кроком, зусилля за зусиллям і відбуваються зміни.”–  наголосив  Олексій Муляренко голова Рівненської облдержадміністрації.

, , , , , , , , , переглядів: 318


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *