Графік роботи ПриватБанку на вихідні

26.05.2018

Графік роботи ПриватБанку на вихідні

На Трійцю українці матимуть додатковий вихідний у понеділок, 28 травня. Незважаючи на це, усі електронні сервіси ПриватБанку працюватимуть.

 Наприкінці місяця українці матимуть три вихідні поспіль, з 26 до 28 травня. У ці дні ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів 24/7 через Приват24, мобільні додатки та гарячу лінію 3700.

Клієнти банку можуть здійснити практично всі операції через банкомати та термінали. Видачу готівки, платежі, перекази, погашення кредитів, купівлю залізничних квитків, – усі ці та багато інших послуг клієнти можуть отримати через цілодобові зони самообслуговування у відділеннях ПриватБанку.

Корпоративні клієнти ПриватБанку цілодобово і з будь-якої точки світу можуть керувати своїми рахунками через “Приват24 для бізнесу” та за допомогою персональних банкірів.

У суботу, 26 травня, працюватимуть такі відділення:

  • відділення “ПОЛІТОН” (вул. Київська, 21);

  • відділення “на Словацького” (вул. Словацького 4/6);

  • відділення “Проспект Миру” (пр-т Миру, 8);

  • м. Вараш, відділення “Центральне” (м. Вараш, мкр. Вараш, 5-А).

27 та 28 травня відділення ПриватБанку не працюватимуть.

Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 53 відділеннях, 165 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

 

, , , , переглядів: 387


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *