Комерційну та житлову нерухомість відтепер можна взяти у бізнес-іпотеку

06.08.2018

Комерційну та житлову нерухомість відтепер можна взяти у бізнес-іпотеку

   У липні в ПриватБанку стартувала нова програма кредитування  “Бізнес-іпотека” для клієнтів малого та середнього бізнесу. Відтепер рівненські підприємці можуть оформити кредит на купівлю нерухомості на особливих умовах.

“За новою програмою придбати в кредит можна як комерційну нерухомість, так і житлову, – пояснює Ірина Дутко, керівник напрямку активно-пасивних операцій МСБ Північно-Західного РУ ПриватБанку. – Проте використовувати житлову нерухомість теж потрібно у комерційних цілях. До прикладу, для здачі в оренду або для проживання співробітників підприємства, пов’язаних осіб, аудиторів, співробітників у відрядженні, службовців, військових”.

Розмір іпотечного кредиту за програмою“Бізнес-іпотека” може починатися від 500 тисяч і до 15 мільйонів гривень. Термін кредитування – від 24 до 60 місяців, відсоткова ставка – 19% річних, аванс – від 25%.

Представники сезонного бізнесу можуть розрахувати на додаткові вигоди – за умовами програми для цієї категорії підприємців можливе встановлення індивідуального графіку погашення заборгованості.

Про повний перелік умов програми “Бізнес-іпотека” представники малого та середнього бізнесу можуть дізнатися у фахівців фінустанови – варто лише завітати до одного з відділень ПриватБанку на Рівненщині.

 

, , , переглядів: 546


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *