“Кожен по-своєму з розуму сходить”, – рівняни під враженням від депутата-Зорро

18.05.2018

“Кожен по-своєму з розуму сходить”, – рівняни під враженням від депутата-Зорро

ТОП-темою під час обговорення засідання Рівнерди стала поява одного з депутатів у чорній масці. Олександра Чубая – депутата-вигадника ЗМІ навіть встигли “охрестити” високим титулом Зорро.

Тоді коли в одних такий образ викликав здивування, інші навіть побоювалися за депутата, щоб той не впав зі сходів та не забився.

Нині ж у соціальних мережах тільки лінивий не прокоментував образ Олександра Чубая і дехто навіть каже, що в багатьох депутатів могли б бути креативні образи.

ОСЬ КІЛЬКА ДУМОК РІВНЯН:

Павло Алексєвич You are not prepared!
Іллідан, Лють Бурі! Дуже годний косплей, я усіляко схвалюю!

Вимагаю, щоб кожен депутат проходив на сесію у власному образі. Я навіть знаю, хто може бути Гул’Даном, Малфуріоном, Артасом та Мурадіном.

Marina Lukyanova Є така українська приказка “кожен по своєму з ума сходить”.. (

Олексій Кривошеєв Alexandr Chubay блііін!!! Ну нафіга цей цирк. Ну всі ж все знають, розуміють, бачать. Ну бабусі на окрузі наївні, а тут у ФБ публіка інша. Тим більше тут переважно коментують ті хто знають внутрішню кухню.
Зайшов сьогодні на сесію: ну це ж блядство якесь. Величезний шмат землю на Шкільній під дві вази і ларьок. Перформанс з пов’язкою через власні ж маніпуляції. Договорняк Свободи, колишнього ГО контролю, Укропу і радикальних. Ну все ж видно як білий день. Для тих хто хоч трошки знається на процесах в сесійній залі.

Юлія Онофрійчук Хай би в прокуратуру писав, подавав до суду, ініціював проекти нових рішень і лобіював їх у раді, а не цирк влаштовував. Така маячня – не посадові обов‘язки

Іван Мельник Це значить, що він клоун

Денис Мураховский 50 відтінків Рівного

Володимир Торбiч Закриває очі на власнe захоплeння частини тротуару на проспeкті Миру?

, , , , , переглядів: 556


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *