Кращих названо: у Рівному підвели підсумки 2017 року

27.12.2017

Кращих названо: у Рівному підвели підсумки 2017 року

Вже традиційно наприкінці року, що минає, ми підбиваємо підсумки того, що сталося найважливішого за ці 365 днів. Пригадуємо, підсумовуємо, відзначаємо кращих.

2017 рік не став винятком. Впродовж року ми чимало пережили: зміни відбувалися, як на рівні міста,так і країни. Багато нового вже встигли «охрестити» зрадами, менше говоримо про перемоги, але і вони теж є.

А найголовніше в році, що минає, це не стільки події чи нововведення,а люди, які тішили своїми перемогами, вражали успіхами та демонстрували свої вміння та таланти.

Нагородження кращих з кращих відбулося у неформальній атмосфері у прекрасній та затишній рівненській ресторації BURSHTYN.

Усі присутні могли разом поговорити про рік, що минає, отримати дипломи та подяки від “ОГО” та журналу “Рівняни”, а також погортати новий випуск рівненського глянцю.

  • Нам дуже приємно, що ви даруєте нам нові інформаційні приводи, які стали темами для публікацій. Завдяки нашій співпраці ми стаємо кращими, реалізовуємо все нові і нові проекти. Впевнений, що у новому, 2018 році ми також будемо разом, підтримувати та співпрацювати, – говорить засновник ВД “ОГО”, директор ТРК “Рівне 1” Віктор Данилов.

Присутні також не приховували емоцій, щиро дякували за визнання та дарували впевненість у тому, що спільними зусиллями ми можемо змінити наше місто Рівне на кращу.

  • Дякую за відзнаку видавничому дому “ОГО”. Впевнений, що разом ми збудуємо комфортне та безпечне місто, яке поступово стане зручнішим для життя і відпочинку городян і туристів, – говорить засутпник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Тільки разом ми можемо зробити Рівне тим містом, куди хотілося б повертатися і щоб воно стало таким, про яке кожен із нас мріє!

На сторінках журналу «РІВНЯНИ» та у газеті “ОГО” від 27 грудня, ви знайдете історії успішних рівнян, дізнаєтеся про події, напрацювання, які запам’яталися у 2017 році. Та дізнаєтеся, кого з підприємств, організацій, професіоналів рівняни вважають кращими у році, що минає.

 

, , , , , переглядів: 528


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *