“Люблю коли діляться своїми шишками та плюшками”, – рівняни діляться враженнями після бізнес-сніданку

24.03.2019

“Люблю коли діляться своїми шишками та плюшками”, – рівняни діляться враженнями після бізнес-сніданку

Цієї суботи у проекті Бізнес-сніданки Рівне своїм досвідом поділився власники мережі салонів Steffany – Сергій Полонський.

  • Сергій, це людина яка робить все у своєму бізнесі самостійно. Вчиться постійно та ужосконалюється по мірі розвитку компанії. У сьогоднішньому світі надзвичайно важливо бути відкритим до нових знань та ділитися своїм досвідом ведення бізнесу, – говорить організатор Бізнес-сніданків Рівне Віталій Пізнюр.

Рівняни не приховують захвату від заходу та спікера. Впевнені, що такі проекти – це те, що треба нашому місту!

Валерій Гусак, директор Домової служби

Я люблю відвідувати презентації бізнесів у яких власник щиро ділиться своїми шишками і плюшками. З сьогоднішнього бізнес-сніданку я виніс кілька класних ідей і не менш класних контактів. Дякую, Виталий Пизнюр, за запрошення. І дякую Сергій Полонський за щирість.

Сьогодні я відвідала семінар на тему:”Як масштабувати бізнес та як ним управляти”?Спікером виступив Сергій Полонський @svpolonskiy .Власник мережі салонів краси Steffany🌷Безцінна інформація,море позитивних вражень і величезна мотивація мене, в професії,яку я просто обожнюю💅🏼Дякую величезне Сергію,що поділились з нами своєю історією успіху і надихнули мене,тільки вперед👍Дякую @bb_rivne Віталію,за такий чудовий проект🔝

, , , , переглядів: 315


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *