“Люди теж раптово вмирають, так і наш Джордан раптово помер”, – коментар адміністрації цирку (+ВІДЕО)

05.10.2017

“Люди теж раптово вмирають, так і наш Джордан раптово помер”, – коментар адміністрації цирку (+ВІДЕО)

У цирку «Кобзов», який перебуває на гастролях у Рівному, визнали, що жирафа померла, напередодні ж всі офіційні заяви від ветлікарів заперечували. Жирафі Джордану було 11 років. Сьогодні на офіційному сайті цирку «Кобзов» було розміщено цю заяву:

«Під час гастролей у місті Рівне до нас в колектив увірвалася велика біда, несподівано для нас помер наш улюбленець – жирафа Джордан.

Згідно діагнозу українських ветеринарів причиною смерті жирафи став тромбоз легеневої артерії, через що сталася зупинка серця. Це одна з найчастіших причин смерті серед жираф у світі. Всі необхідні біоматеріали ми передали на експертизу в Італію, яка повинна підтвердити причину смерті Джордана.

Жираф приїхав на гастролі з Італії з цирковою династією Тогні, яка займається цирковим мистецтвом протягом 178 років. Дресирувальники мають всі необхідні сертифікати і ветеринарні документи на всіх тварин. Всі норми по утриманню тварини було дотримано, жирафа знаходилася в комфортних умовах і забезпечувалася необхідним раціоном згідно вказівок EAZA по утриманню жираф.
Жирафі Джордану на момент смерті було 11 років. У природі середня тривалість життя становить 6 років, в зоопарку жирафи доживають до 25 років, якщо звичайно у них не виникне така хвороба як у нашого Джордана.

Повідомити про цю важку для нас новину на наших офіційних порталах, ми не змогли, оскільки виявилося, що всі наші соціальні мережі зламані і заблоковані для нас, також ми чекаємо від італійської сторони підтвердження діагнозу Джордана.

Люди теж раптово вмирають, так і наш Джордан раптово помер. Наш колектив цирку «Кобзов» і наші колеги з Італії зазнали великої втрати, і ми просимо зоозахисників не піаритися на такій великій для нас трагедії.

Це вже друга трагедія в нашому колективі і з якоїсь причини знову за кілька днів до мітингу зоозахисників.
Наші опоненти постійно використовують в піар-кампаніях будь-які нещасні випадки в цирку. При цьому дуже багато тварин в Україні дійсно потребують захисту.

Ще кілька років тому ми оголосили про поступову відмову від тварин в цирку. І здійснили це в одній програмі, яку випустили на початку цього року.

У двох програмах у нас залишилися тварини, оскільки контракт був укладений на тривалий час і ми не можемо їх просто кинути і залишити без утримання.

У програмі «Цирк Рекордів», з якою ми починаємо гастролі в Києві, тварин немає. Є акробати, клоуни, мотоциклісти, учасники рекордів Гіннеса і переможці багатьох фестивалів, зокрема найбільш значущого в цирковій сфері – фестивалю в Монте-Карло.

Ми готові до змін і в цьому році першими показали приклад для всіх цирків України та Європи! Всім щасливого життя і нехай ваші близькі не потрапляють в якісь нещасні випадки і залишаються здоровими.», – йдеться в повідомленні цирку.

, , , , , , , переглядів: 842


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *