Марш за права тварин: рівняни пропагують гуманнісь

11.10.2017

Марш за права тварин: рівняни пропагують гуманнісь

Громадськість Рівного вирішила підтримати всеукраїнську акцію, яка покликана розбудити свідомість мас і політиків. Пересувні цирки – це жорстока розвага, а бездоглядні тварини не здобич для живодерів!

У неділю, 15 жовтня, відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин. Подія покликана об’єднати зоозахисну спільноту та заявити владі і громадськості, що тисячі українців готові боротися за гуманність і права тварин. Ми вийдемо для того, аби покласти край знущанням над тваринами в цирках і сфері розваг, закликати владу впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами, звернути увагу українців на експлуатацію тварин у всіх сферах людської діяльності, у тому числі в харчовій промисловості та моді.Ми втомилися слухати пусті обіцянки влади і дивится на бездіяльність правоохоронних органів. Права тварин – це не порожні слова в законі, а захист і відповідальність.

У Рівному марш стартуватиме о 12:00.

Сторінка маршу в Києві Всеукраїнський марш за права тварин

Окрім цього ви можете підтримати ініціативу, яка здатна покласти край перфоменсам  пересувних звіринців у місті Рівне, підтримавши петицію розміщену сайті міської ради:

, , , , , , переглядів: 253


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *