Майже 9 мільйонів на притулок для тварин: варто чи ні

11.12.2017

Майже 9 мільйонів на притулок для тварин: варто чи ні

Одна з найгостріших проблем міста Рівне – це безпритульні собаки. Викинуті на вулицю недобросовісними людьми домашні улюбленці перетворились у бродячих безхатченків. У містян двояке ставлення до такого явища – хтось жаліє їх, а когось дратують ці жителі вулиць. В місті немає притулку в який можна було б зібрати тварин на перетримку, простерилізувати. Собак щороку підраховують і намагаються контролювати ситуацію волонтери, проте рішення проблеми має бути ініційоване міською владою.

Повноцінний притулок для утримання безпритульних тварин може з`явитися у Рівному на вулиці Київській (дорогою на Зоопарк), де розташований рівненський притулок для собак при Центрі стерилізації бездоглядних тварин. На  2 чергу будівництва комунального собачого притулку заплановано витратити 8,8 мільйонів гривень. Оголошення про таке будівництво Управління капітального будівництва міста подало на “Прозоро” 6 грудня.

У притулку розміщено близько 70 собак, він знаходиться під опікою ГО “Під егідою” – ці люди дбають про собак у притулку, здійснюють відлов у місті безпритульних собак, проводять стерилізацію та здійснюють перетримку. Харчі, теплі речі, будки та вольєри для тварин – постійна потреба притулку, тож без допомоги волонтерів цей заклад не може обійтись. Повноцінний притулок хоча б на якусь долю вирішить проблему з безпритульними собаками у місті, тож є надія, що тварини матимуть дах над головою.

Тендер триває до 25 грудня.

 

 

, , , , , , переглядів: 641


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *