Майже третина українських підприємців вважають державу ворогом

02.05.2017

Майже третина українських підприємців вважають державу ворогом

І лише 14% українських підприємців бачать свою державу у ролі партнера. Більше половини (58%) представників малого та середнього бізнесу в Україні вважають державу перешкодою і обмеженням для своєї діяльності, в той час як ще 28% – ворогом. Відповідні дані наведені в новому аналітичному звіті USAID.

Згідно з наведеними даними, членами яких-небудь бізнес-асоціацій в Україні є лише 15% МСБ. При цьому, половина тих, хто в асоціації не вступив, не бачать в цьому необхідності. “Не проявляє малий і середній бізнес і лояльності до держави – 58% його представників вважають державу перешкодою і обмеженням, 28% – ворогом і тільки 14% бачать в ньому партнера”, – йдеться в звіті USAID.

У ДФС змінили порядок приймання документів і видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем та цигарками

Головною проблемою для бізнесу в 2016 році став недостатній попит з боку кінцевих споживачів і бізнес-партнерів. Наступними за важливістю, є перешкоди, що стосуються оподаткування. Високі ставки податків значно уповільнюють зростання 35% опитаних, що на 4% вище, в порівнянні з рівнем 2015 року. Підприємці також назвали серед важливих проблем ведення бізнесу в Україні обтяжливість податкового адміністрування і бухобліку, а також складності в регуляторному середовищі.

підприємець

, , переглядів: 344


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *