Місту потрібен супергерой або Як рівнянам врятувати парк на Грабнику

18.10.2017

Місту потрібен супергерой або Як рівнянам врятувати парк на Грабнику

Геройські вихідні чекають на містян, адже парк біля ПДМу перетворюватимуть  не лише “підремонтувавши” і “підчистивши”, а застосовуючи силу креативу та ініціативності. За ароматною кавою обговорять проекти перебудови парку на місце відпочинку, а ввечері влаштують фаєр-шоу та астрономічні спостереження.

Пропонуємо якісно інший підхід, коли громада, влада та бізнес об’єднуються та створюють чудові міські простори, де хочеться зустрічатися з друзями, спілкуватися, відпочивати. Маєш ідею як облаштувати свій двір, хочеш покращити зону відпочинку поблизу роботи, а, може, долучитися до перетворення парку? Бажаєш, щоб місто змінювалось на краще та ставало більш привабливим? Ти і є той, хто потрібен місту!

21 жовтня приходь на міський пікнік у парк на Грабнику (біля ПДМ) та покажи себе іншим! Це захід для знайомств з чудовими людьми, які живуть поряд з тобою, обміну ідей та цікавого спілкування. 

10.00 – 11.00 оформлення локацій та підготовка до розчищення парку
11.00 – 13.00 розчищення парку разом з комунальними службами міста
з 13.00 смачна вулична їжа та напої
14.00 – 16.00 екологічні майстер-класи: еко-прикраси з природних матеріалів, годівнички для птахів, медові свічки та створення спільного арт-об’єкта у парку
16.00 – 18.00 розвага для команд “Смуга невеселих міських перешкод”
18.00 – 19.00 слово організаторів та нагородження учасників
19.00 – 21.00 вечірні розваги: продовження пікніку, музика, фаєр-шоу, астрономічні спостереження.
Протягом дня діятиме фото локація та буде можливість своїм голосом підтримати громадський проект з відновлення парку на Грабнику (2 етап)

Захід організовує KavasutraПалац дітей та молоді, м.Рівне та Сад історій в Рівному за підтримки міської влади, бізнесу в рамках Urban Form – урбаністичної ініціативи рівнян.

Опубліковано Сад історій в Рівному 8 жовтня 2017 р.

, , , , , , , , переглядів: 392


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *