На Покрову банківські послуги клієнтам ПриватБанку доступні у режимі 24/7

12.10.2018

На Покрову банківські послуги клієнтам ПриватБанку доступні у режимі 24/7

14 жовтня в Україні з давніх давен вважається особливим днем. Саме в свято Покрова Пресвятої Богородиці українці славлять своїх захисників. З нагоди свята українці матимуть додаткові вихідні – 14 та 15 жовтня. Втім ПриватБанк обслуговуватиме рівнян 24/7 через Приват24, мобільні додатки та гарячу лінію 3700.

Клієнти банку можуть здійснити практично всі операції через банкомати та термінали. Видачу готівки, платежі, перекази, погашення кредитів, купівлю залізничних квитків, – усі ці та багато інших послуг клієнти можуть отримати через цілодобові зони самообслуговування у відділеннях ПриватБанку.

 Корпоративні клієнти ПриватБанку цілодобово і з будь-якої точки світу можуть керувати своїми рахунками через “Приват24 для бізнесу” та за допомогою персональних банкірів. Усі операції з обслуговування корпоративних клієнтів доступні цілодобово в “Приват24 для Бізнесу”. Також в режимі 24/7/365 працює чат “Допомога Онлайн”, служба підтримки за телефонами 3700 (для клієнтів малого та середнього бізнесу) і +380929000010 (для корпоративних VIP-клієнтів).

У суботу, 13 жовтня працюватимуть наступні відділення:

  • відділення “ПОЛІТОН” (вул. Київська, 21);

  • відділення “на Словацького” (вул. Словацького 4/6);

  • відділення “Проспект Миру” (пр-т Миру, 8);

  • м. Вараш, відділення “Центральне” (м. Вараш, мкр. Вараш, 5-А).

Проте робочий день буде скорочений на годину.

 Наголошуємо, що 14 жовтня та  15 жовтня відділення ПриватБанку не працюватимуть.

 Більш детально ознайомитися з режимом роботи відділень ПриватБанку можна на офіційному сайті банку pb.ua.

На Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 45 відділеннях, 165 банкоматах та здійснювати операції у понад 342 терміналах самообслуговування. Більше ніж 80 тисяч пенсіонерів на Рівненщині користуються пенсійними картками ПриватБанку.

, , переглядів: 279


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *