Начальник служби містобудівного кадастру Рівного: «Бігати мають дані, а не люди»

24.10.2018

Начальник служби містобудівного кадастру Рівного: «Бігати мають дані, а не люди»

В той час, коли ми постійно наголошуємо на тому, що в місті повинна відбуватися віртуалізація багатьох процесів, зокрема отримання тих чи інших довідок без марафонів по кабінетах чиновників, у Рівному вже є ті, хто реально робить для цього конкретні кроки. Один з таких – Начальник служби містобудівного кадастру міста Рівне Роман Тишкун. Він переконаний, що бігати мають дані, а не люди.

Нагадаємо, саме Роман Тишкун є одним з розробників геопорталу, на якому зібрана уся інформація про забудови у Рівному. Тепер ті, хто планують будівництво чи тільки придбали земельну ділянку, мають шанс позбавитися маси головного болю та бюрократичної тяганини.

Ми вирішили поцікавитися у Романа, що заважає впровадженню таких передових новацій у більшій кількості сфер життя міста.

“Муніципальні ГІС виконують багато функцій, починаючи з розвитку е-демократії закінчуючи оперативністю прийняття управлінських рішень. І на сьогоднішній день стоїть питання інтеграції муніципальних ГІС з іншими реєстрами та кадастрами, що дасть додаткові інструменти в управлінні містами та громадами. Вже не перший рік я чую дуже відомий лозунг «Бігати мають дані, а не люди», але центральні органи виконавчої влади роблять все щоб гальмувати цей процес, так би мовити узурпація даними”, – наголошує Роман ТИШКУН.

 

  • Пишаюся працівниками Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради. Це іще один крок до побудови «Розумного міста», – говорить заступник мера Рівного Віталій ГЕРМАН.

До слова, раніше рівненський геопортал включено до переліку найкращих практик відкритості даних.

, , , , , переглядів: 1 332


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *