Нічний клуб «Catarsis» – місце, де ви підніметесь вище небес

07.07.2018

Нічний клуб «Catarsis» – місце, де ви підніметесь вище небес

Нічний клуб «Catarsis» працює у Рівному вже півроку. За цей час нічний клуб полюбили рівняни та гості нашого міста. А все завдяки драйвовим дискотекам, гучним вечіркам, запальним караоке та смачній кухні. Відвідувачі клубу кажуть, що «Catarsis» – місце, куди хочеться завітати знову і знову.

Catarsis (від дав.-гр. κάθαρσις – підняття, очищення, оздоровлення) – це саме те місце, де ви підніметесь вище небес, очистивши свою свідомість для подальшого культурного оздоровлення та релаксу! Слоган закладу “Catarsis” – Дім емоцій (House of emotions). А найважливіше, що це мегасучасний проект нічного клубу, ідеї та досвід для створення якого перейняли в Європі та в Україні.

Тут не бояться експериментувати й дивувати свою публіку тематичними вечорами, незвичними, веселими програмами, яскравими подіями, танцювальними шоу. Місце, де завдяки найсучаснішому звуковому обладнанню музичні гурмани можуть насолодитися найвідомішими діждей-сетами. А для любителів співу від душі в «Catarsis» щодня працює зал караоке, де ви маєте нагоду співати до ранку музичні хіти на будь-який смак.

Влітку в нічному клубі планують дещо видозмінити програму. Ви зможете завітати в “Catarsis” на лайтові вечірки, щоб незабутньо відпочити спекотними літніми вечорами з друзями та коханими. Приємний інтер’єр та спокійна атмосфера сприяють отриманню вами повного релаксу. А вже у новому сезоні, з вересня чекайте ще більше драйву, шквал позитивних емоцій та море вражень. Адже ви вже і самі могли не раз переконатися, що «Catarsis» вміє дивувати. Відомі діджеї, цікаві шоу-програми та ще більше сучасної музики – тільки у “Catarsis”!

, , , , переглядів: 491


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *