Перше, друге і компот: ТОП-5 їдалень Рівного

17.01.2018

Перше, друге і компот: ТОП-5 їдалень Рівного

Для офісних працівників їдальні це найвигідніше місце для обіду. Страви ситні, калорійні, а головне борщик-супчик є,  а не сухом’ятка з фаст-фуду. Ціни не ресторанні, тож такі заклади облюбували містяни давно. РІВНЯНИ підідібрали перелік закладів харчування, де можна ситно поїсти за невелику ціну.

Фото: Радіотрек

Їдальня Поштамту знаходиться у центрі Рівного, навпроти ЦУМу. Ми часто бачимо яскраву вивіску , яка запрошує зайти на обід, проте не наважуємось зайти  посмакувати. Тут можна бюджетно поїсти комплексним обідом, зазвичай черг немає, хіба що в обідню пору гурт набіжить невеликий.

Їдальня ПМК належить до мережі, відтепер доставка їжі здійснюється від закладу Бісто Ланч. Їдальня  запрошує скуштувати домашні страви за помірними цінами. Комплексні обіди змінюються щодня. Великий вибір страв української кухні, кава, чай, компот. Діє доставка.

Адреса: вулиця Курчатова 60

Їдальня Рівненської дирекції

Комплексні обіди змінюються щодня. Великий вибір страв української кухні, кава, чай, компот.

Адреса: вулиця 16-го Липня 36

Їдальня №20 – домашні страви за помірними цінами. Комплексні обіди змінюються щодня. Великий вибір страв української кухні, кава, чай, компот.

Адреса: майдан Просвіти 2

Фото: Restorivne

Ланч-бістро працює в режимі їдальні та здійснює доставку. Тут пропонують різноманітні холодні та гарячі напої, великий вибір страв української кухні. Також можна замовити бізнес-ланч.

Адреса: вулиця Соломії Крушельницької

Їдальня «Рівне Енерго»  знаходиться на території підприємства «Рівне Енерго». В меню присутні страви української та європейської кухні. Також можна випити каву чи чаю з кондитерськими виробами і випічкою, або ж взяти каву з собою, комплексні обіди.

Адреса: вулиця Князя Володимира

Якщо ви знаєте “хлібні місця” у Рівному, де можна смачно і недорого поїсти – діліться з РІВНЯНАМИ у коментарях.
, , , , , , , переглядів: 1 448


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *