У ПриватБанку відкрили онлайн півмільйонний рахунок підприємця

31.03.2017

У ПриватБанку відкрили онлайн півмільйонний рахунок підприємця

Львівський IT-підприємець Назарій Кондра, який вирішив спробувати сервіс відкриття рахунків у ПриватБанку онлайн, несподівано для себе став півмільйонним підприємцем – клієнтом банку – та власником нового iPad Pro. Як повідомили в банку, з початку року безконтактним відкриттям рахунком у банку вже скористалися понад 10 тисяч українських підприємців.

ПриватБанк оголосив кредитні канікули малому агробізнесу

«Я вже багато років клієнт банку як фізична особа, із задоволенням користуюсь усіма послугами. Зараз вирішив перевести в ПриватБанк і свої підприємницькі рахунки, – зазначив Назарій Кондра. – Для мене важливо, що банк став державним, це дає мені вагомі гарантії, також подобається сервіс та якість банківських рішень для підприємців. Раджу всім обслуговуватись у ПриватБанку!»

 

клієнт ПриватБанку

 

Щоб відкрити підприємцю рахунок на сайті ПриватБанку, достатньо бути зареєстрованим підприємцем і клієнтом ПриватБанку як фіз. особа (наприклад, мати картку або депозит) та отримати ЕЦП в Приват24 для приватних клієнтів.

 

фоп

 

Найчастіше рахунки відкривають онлайн підприємці сфери ІТ, бухгалтери й аудитори, підприємці роздрібної та оптової торгівлі. За кількістю рахунків, відкритих онлайн, лідирують підприємці з Київської, Дніпропетровської, Харківської та Одеської областей.

Автомайданчик ПриватБанку: нові можливості придбання та викупу авто

За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 56,1% юридичних осіб та 69,7% приватних підприємців, які користуються послугами українських банків.

, переглядів: 1 134


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *