Плідна робота і конструктивна критика, – як у Рівному пройшло засідання Архітектурно-містобудівної ради

02.02.2018

Плідна робота і конструктивна критика, – як у Рівному пройшло засідання Архітектурно-містобудівної ради

2 лютого в приміщенні Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг відбулося засідання Архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

З доповідями перед присутніми виступили:

  • Андрій Юрков, заступник начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради; Він розповів про стан розроблення детальних планів територій міста Рівного., а також акцентував увагу на самочинному будівництві житлового багатоквартирного будинку на вул. Клима Савура, 23 у м. Рівному

  • Дмитро Котляров, директор ТОВ «МОСТ»; Презентував передпроектні пропозиції «Будівництво житлового багатоквартирного будинку з громадськими приміщеннями по вул. Транспортній, 14 у м. Рівному».

 

  • Віталій Герман, заступник міського голови Рівного пояснив доцільність розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі (автокав’ярні, автофургони тощо) у м. Рівному.

  • Дуже приємно, що така зустріч відбулася. Дякуємо за розуміння, плідну роботу і конструктивну критику, – резюмує заступник мера Рівного ВІТАЛІЙ ГЕРМАН. – Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!

Протокол засідання буде складено та оприлюднено протягом п’яти робочих днів на офіційному сайті Управління містобудування та архітектури http://arhrv.gov.ua/

 

, , , , переглядів: 671


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *