Польські байкери закохалися в Україну та… атомну енергетику

14.05.2017

Польські байкери закохалися в Україну та… атомну енергетику

До інформаційного центру Рівненської АЕС завітали члени байкерського клубу м. Ополе Республіки Польща «Harcerski klub motocyklowy», учасники найбільшої польської національної скаутської організації – Спілки польського харцерства «ZHP», що тісно співпрацює з українським Пластом та Організацією Українських Скаутів.

Подорож байкерів з Польщі до міста-супутника РАЕС тривала впродовж чотирьох днів та проходила з метою пізнання польсько-української історії. Близько двадцяти представників клубу побували у м Луцьк, смт. Маневичі та зупинились на території молодіжного центру українсько-польської співпраці «Центр Діалогу Костюхнівка», поблизу якого знаходиться кладовище польських легіонерів.

Переселенці з Рівненщини можуть взяти участь у розіграші гранту на 25 тисяч

«Залізні лицарі» з Лодзького та Опольського воєводств вперше приїхали до міста енергетиків, тож екскурсія в інформаційний центр РАЕС «Полісся» стала справжнім відкриттям в світ атомної енергетики для польських гостей. Історичний екскурс до величних подій створення міста-супутника та побуту поліщуків неабияк вразили іноземців.

Президент клубу Аркадіуш Шатковський зазначив, що українська гостинність, яку продемонстрували працівники інформаційного центру РАЕС, мотивує приїхати команду мотоциклістів наступного року знову та побачити процеси виробництва електроенергії зсередини: «Ми хотіли побачити те, що раніше об’єднувало наші дві країни, а також пізнати історію перебування на українських землях політичного діяча – першого голови відродженої польської держави Юзефа Пілсудського. Та сьогодні побачили та пізнали набагато більше. Тож ми приємно вражені масштабами застосування мирного атому, а також гостинністю та зеленими пейзажами атомграду. Наступного року обов’язково приїдемо ще!».

, , переглядів: 359


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *