Президент підписав закон про захист сільгосп товаровиробників

13.04.2017

Президент підписав закон про захист сільгосп товаровиробників

Президент України Петро Порошенко підписав закон 1988-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника”.

Даний законопроект передбачає для сільськогосподарських товаровиробників, які до 2017 року застосовували спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість, збільшення до кінця року значення суми податку на додану вартість, на яку платник може зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних на суму коштів, що були перераховані ними у січні 2017 року з поточних рахунків на спеціальні сільськогосподарські рахунки, у розмірі не більше суми, задекларованої до сплати на спеціальні сільськогосподарські рахунки у декларації з податку на додану вартість за грудень 2016 року. У межах суми такого збільшення надано право платнику податку подати до органу Державної фіскальної служби заяву щодо перерахування таких коштів з рахунка в системі електронного адміністрування податку на додану вартість такого платника податку на його поточний рахунок.

У Китаї почали популяризувати українські продукти

У пояснювальній записці зазначається, що з початку поточного року було скасовано спеціальний режим оподаткування ПДВ сільськогосподарських підприємств, через це виникла низка проблем з переходом на загальну систему оподаткування. Зокрема деякі агропідприємства змушені були перераховувати кошти на основний електронний рахунок, звідки кошти не повернулися на спеціальні електронні рахунки агропідприємств і “зависли” там.

їжа

, переглядів: 292


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *