ПриватБанк та Masterсard подарує по 100 гривень рівненським пенсіонерам

13.09.2018

ПриватБанк та Masterсard подарує по 100 гривень рівненським пенсіонерам

   Клієнтам ПриватБанку, які мають пенсійну карту платіжної системи Masterсard, у ПриватБанку пропонують взяти участь в акції “Плюс 100 грн до пенсії!”. З 7 вересня до 31 жовтня усі, хто здійснить не менше ніж 3 покупки від 50 грн кожна пенсійною карткою Masterсard в будь-яких магазинах через POS-термінал, гарантовано отримають 100 грн на пенсійну картку від ПриватБанку.

   Брати участь в акції можуть користувачі пенсійних карток ПриватБанку, на які (за останній місяць від дати початку акції) було здійснено не менш ніж одне цільове зарахування пенсії з Пенсійного фонду. Кожен учасник, який зареєструвався на сайті та виконав умови акції, гарантовано отримає 100 грн на основний рахунок картки. Зверніть увагу – між оплатами має бути різниця мінімум в одну добу.

   Зарахування виграшу відбудеться не пізніше 20 листопада 2018 року. Загальна сума повернень грошових коштів одному учаснику акції – не більше ніж 100 грн за весь період акції.

   Оформлення пенсійної картки та обслуговування в ПриватБанку безкоштовне. Клієнти, які довіряють виплату пенсії ПриватБанку, отримують унікальні сервіси. Це і миттєве зарахування пенсії на картку, і можливість отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків на залишок на карті та оплата комунальних платежів з пенсійної картки без комісій.

   Оформити пенсійну картку ПриватБанку можна протягом 15 хвилин в будь-якому відділенні банку. Співробітники банку самостійно оформлять необхідні документи в Пенсійному фонді.

   Більше ніж 80 тисяч пенсіонерів на Рівненщині користуються пенсійними картками ПриватБанку. Банк, як найбільш інноваційний банк України, допомагатиме і надалі людям похилого віку освоювати передові банківські технології. Сьогодні ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3.5 млн клієнтів по всій Україні. Детальніше про обслуговуваня пенсіонерів – на сайті банку.

 

, , , переглядів: 328


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *