ПриватБанк відшкодує пенсіонерам частину оплачених комунальних платежів

27.08.2018

ПриватБанк відшкодує пенсіонерам частину оплачених комунальних платежів

  До 31 жовтня 2018 ПриватБанк проводить акцію “Тримай п’ять” для пенсіонерів, які постійно сплачують комунальні послуги в касах. Банк буде повертати 5 грн за кожен комунальний платіж, здійснений пенсіонером самостійно – у Приват24 або за допомогою послуги “Регулярний платіж”.

   Пенсіонери ПриватБанку, які постійно сплачують комунальні послуги в касі банку, за кожен самостійний платіж в Приват24 отримуватимуть по 5 гривень. Cashback (повернення частини витрачених коштів) виплачується щомісяця на пенсійну картку клієнта не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним.

   Щоб взяти участь в акції, пенсіонеру необхідно звернутись за консультацією до спеціаліста у відділенні та разом з ним навчитися здійснювати оплату комунальних послуг в Приват24.

   “Найчастіше пенсіонери звертаються до відділень банку за перевипуском карти або оплачують комунальні послуги. Ми хочемо навчити клієнтів пенсійного віку не боятися нових технологій: оплачувати комунальні послуги, поповнювати рахунок мобільного телефону, дивитися виписки за своїми картками, не виходячи з дому. Всі квитанції приходять на електронну адресу, їх можна зберігати в електронному вигляді або роздрукувати в терміналі самообслуговування, – розповіла керівник напрямку по роботі з пенсійними рахунками Тетяна Бурцева. – Використання послуг дистанційного обслуговування забезпечує зручність і економію часу, так як для здійснення операцій не потрібно їхати до відділення банку, втрачати час на дорогу і черги”.

   Оформлення пенсійної картки та обслуговування в ПриватБанку безкоштовне. Клієнти, які довіряють виплату пенсії ПриватБанку, отримують унікальні сервіси. Це і миттєве зарахування пенсії на картку, і можливість отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків на залишок на карті та оплата комунальних платежів з пенсійної картки без комісій. При розрахунках карткою в торговельних точках і аптеках пенсіонери отримують знижки й бонуси в мережі партнерів банку “Бонус Плюс”.

   Оформити пенсійну картку ПриватБанку можна протягом 15 хвилин у будь-якому відділенні банку. Співробітники банку самостійно оформлять необхідні документи в Пенсійному фонді.

Більш ніж 80 тисяч пенсіонерів на Рівненщині користуються пенсійними картками ПриватБанку. Банк, як найбільш інноваційний банк України, допомагатиме і надалі людям похилого віку освоювати передові банківські технології. Сьогодні ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні.

 

, , , переглядів: 488


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *