“Професійна стоматологія”- флагман надання стоматологічних послуг у Рівному

13.07.2019

“Професійна стоматологія”- флагман надання стоматологічних послуг у Рівному

Стоматологія за останні роки стала найрозвиненішою галуззю медицини в нашій країні. Застосування новітніх комп’ютерних технологій полегшило і прискорило сам процес лікування в рази.

Клініка “Професійна стоматологія” є своєрідним флагманом надання стоматологічних послуг у своєму регіоні. Саме тому для нас дуже важливо використовувати лише передові методи лікування й діагностики зубів. Ми постійно моніторимо новинки сучасного стоматологічного обладнання, а особливо – 3D технології. Ні для кого не секрет, що наше майбутнє – “цифра”. І як тільки у стоматологічному світі з’являються нові цифрові технології, ми одразу починаємо їх використовувати в повсякденній практиці. Однією з таких технологій є зняття цифрового відбитка зубів. Проводиться дана процедура за допомогою внутрішньо-ротового сканера.

Традиційна технологія зняття відбитка за допомогою відбиткового матеріалу нараховує майже 200 років. Вперше для цього було використано гіпс у 1840 році. З того часу йшли безперервні пошуки ідеального відбиткового матеріалу.

Для того, щоб виготовити коронку, вінір або місток, лікарю-стоматологу необхідно зняти відбиток з підготовлених зубів. Традиційні відбитки зубів, мається на увазі, введення в рот пацієнта ложки для відбитків із відповідною масою всередині, з якою необхідно посидіти декілька хвилин, що буває нелегко для деяких пацієнтів (нудота, блювання, підвищене слиновиділення). Часто існує ризик отримати неякісний відбиток і можливо повторити дану процедуру. А ще відбитковий матеріал дає відповідну усадку, і майбутня конструкція часто не дуже точно прилягає до опорних зубів.

Ідеальним рішенням проблеми є поява потенційно нової технології передачі інформації від лікаря до техніка. Мова йде про “цифрові відбитки”. Ця методика базується на використанні внутрішньоротових сканерів, за допомогою яких створюється точна віртуальна 3D модель щелеп пацієнта. Сканування проводиться за допомогою лазерного променя.

Виділяємо основні переваги:

  • економія часу;

  • безконтактна методика;

  • висока точність відбитка;

  • скорочує втрати часу на транспортування в зуботехнічну лабораторію (передача інформації через інтернет проходить за лічені хвилини);

  • прийом у стоматолога стає більш комфортним і менш хвилюючим;

  • цифровий відбиток може зберігатися в електронному вигляді необмежений час.

Внутрішньоротовий сканер – остання інноваційна новинка у стоматологічній галузі. Пристрій відкриває нові можливості у повсякденній практиці лікарястоматолога.

Наше майбутнє – вже давно написане комбінацією одиниць і нулів. Тож давайте почнемо отримувати перевагу з цього вже сьогодні!

 

, , , переглядів: 285


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *