Пси Юрія Бойка: все про скандальних улюбленців бізнесмена (+ФОТО)

03.03.2018

Пси Юрія Бойка: все про скандальних улюбленців бізнесмена (+ФОТО)

Приватний розплідник собак бійцівської породи тибетський мастиф розташований на вулиці Костромській, на території колишнього “Радіозаводу” у Рівному. Що ж ми знаємо про породу собак, які наводять жах на рівнян вже більше двох років?

Опис породи:

Тибетські мастифи – собаки міцної статури, сильні, грізні. У них потужна і широка голова з великим черепом. Морда широка, об’ємна, квадратної форми. Губи закривають нижню щелепу. Спинка носа широка. Очі широко посаджені, трохи косоокі коричневого кольору усіх відтінків. Повіки щільно прилягають. Вуха середнього розміру, трикутної форми, висячі. Шия мускулиста і сильна, покрита густою гривою. Спина пряма. Грудна клітка широка. Хвіст високо розташований; у збудженому стані скручується в кільце. Кінцівки сильні, великі, але при цьому компактні. Шерсть у тибетських мастифів груба і пряма. Забарвлення може бути різноманітним: чорним з підпалинами; сірим з підпалинами; жовтувато-коричневим; яскраво червоним. Підпалини є присутніми біля очей, на внутрішній стороні хвоста і на лапах. Допускаються білі відмітини на лапах.

Утримання та догляд

Тібетських мастифів можна тримати практично у будь-яких умовах. Вони дуже добре пристосовуються. Проте, вони погано переносять спеку, тому якщо мастиф живе у дворі, йому краще організувати  місце в тіні, наприклад, біля великого дерева. З такою гривою мастифу складно знаходиться на сонці. Шерсть мастифа треба розчісувати 2-3 рази на тиждень. Незважаючи на таку густу шерсть цього буде досить. Звичайно, якщо Ви побажаєте зробити зі свого друга чемпіона і водитимете його по всіляких виставках, Вам буде потрібно значно більше часу на догляд цього чудового пса. Після миття, його треба буде сушити феном і робити йому укладання, щоб грива стояв, а шерсть була злегка скуйовджена.

Характер та темперамент

Дорослі мастифи дещо флегматичні, вони дуже спокійні, і ніколи не нав’язуватимуться хазяїну з іграми. Проте, повністю формуються вони майже до 4-ьох років. До 4-ьох років, їх можна вважати ще цуценятами. Хоча їх серйозний вид показує людині, що вони вже зовсім дорослі і готові охороняти і захищати свої володіння. Ці собацюри вкрай дбайливо відносяться до дітей. Не дивлячись на їх суворий грізний вигляд – з дітьми вони доброзичливі, товариські і ласкаві.

Нагадаємо, що сьогодні, 3 березня, власнику приватного розплідника Юрію Бойку спалили авто.

 

, , , , , , , переглядів: 810


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *