Речник патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко: “Я б хотіла озвучувати мультики”

22.07.2017

Речник патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко: “Я б хотіла озвучувати мультики”

Її пости у соціальних мережах викликають жваве обговорення, а впродовж 20 років її заворожуючий голос можна було чути в ефірі “РадіоТрек”. Зараз же вона – речник патрульної поліції Рівного…Відповідальна, креативна, працьовита – Оксана Юрченко – ноа героїня проекту “РІВНЯНИ.БЛІЦ”.
1. О котрій починається ваш день?
О 7 ранку, на вихідних дозволяю собі спати довше.
2. Вранці обираєте чай чи каву? Тільки каву. Обожнюю каву з вершками. Думка про запашну каву піднімає мене з ліжка разом з моїм собакою, який теж піднімає з ліжка вранці)))
3. Що вас надихає працювати? Мої колеги. Я працюю виключно для них. Пишу повідомлення і пізно ввечері і протягом вихідних, бо вони працюють цілодобово, а значить я теж. Мені приємно, коли я інколи закину пост на сторінку патрульної поліції в одинадцятій вечора, а на ранок бачу десятки перепостів на їх особистих сторінках. Я хочу якнайкраще, як найоперативніше, якнайточніше висвітлити їх роботу. Коли все виходить – я тішусь.
4. Чим у собі ви пишаєтеся? Професіоналізмом. Я віддала професії 20 років і можу точно сказати, що даром слова я володію в повній мірі. Мрію написати книгу спогадів. Як піду на пенсію.
5. Чого ви ніколи не пробачаєте? Нещирості. некомпетентності, зарозумілості, пихатості.
6. Найбільший ворог людини – це вона сама.
7. Про що у житті шкодуєте? Ні про що. Нема сенсу.
8. Яку останню книгу ви прочитали? Останнім часом читаю лише КУпАП. На жаль.
9. У чому секрет щастя? У вмінню радіти простим речам.
10. Якби могли б змінити професію, ким би стали? З дитинства мріяла бути актрисою. Але сестра переконала, що треба обрати більш надійний фах і я закінчила педагогічний, як і вона. Не треба було її слухати. Я б хотіла озвучувати мультики. В мене б вийшло))
, , , , переглядів: 949


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *