Рівненських жінок приїде навчати спікер із США

02.10.2018

Рівненських жінок приїде навчати спікер із США

Для всіх жінок Рівного проведуть цікаву та корисну конференцію. Під час якої жінки більше дізнаються про покликання жінки, про особливості виховання у світі смартфонів та формування самої себе.

Спикер: Шимен Дуплер, автор книги «Високе покликання материнства», є засновником і президентом / генеральним директором організації «Passion4Moms». Шимен також є шановним спікером і професіоналом в області шлюбу і виховання дітей. Вона любить мати можливості допомагати іншим досягати їхніх цілей і працювати над тим, щоб їх шлюби, виховання дітей і життєвий досвід були неймовірними, надавши практичні інструменти для успіху.

Шимен регулярно з’являється на різних радіо станціях у Вашингтоні, округ Колумбія і інших частинах Сполучених Штатів. Будучи експертом в області розвитку дітей і сім’ї, вона проводить конференції для шкіл, церков, організацій та жіночих груп.

Шимен здобула освіту в Університеті Бейлора в Техасі, США, де вона закінчила зі спеціальністю «Дитячий та сімейний розвиток».

Раніше Шимен працювала в Сенаті Сполучених Штатів. Вона також працювала з прийомними будинками і житловими лікувальними центрами в якості соціального працівника, який допомагає дітям у важких ситуаціях.

Незважаючи на свій успіх в якості письменника, радіо-персони і спікера, Шимен найбільше пишається своєю роллю дружини і матері. Вона живе в місті Вашингтон, США.

Розклад

 
п’ятниця, 12 жовтня 2018 р.
17:30
Реєстрація / зустрічі та вітання
18:30 – 20:15
Шімен Шіплі Дюплер: Високе покликання материнства
субота, 13 жовтня 2018 р.
9:00
Реєстрація / зустрічі та вітання 
10:00
Шімен Шіплі Дюплер: Батьківство для покоління смартфонів
11:30
Надія Гординськая: Президент Збережи Життя Інтернешнл
14:15 – 16:30
Пресентація, нетворкінг і відкритий мікрофон
, , , , , переглядів: 396


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *