Рівненський адвокат Марина Лук’янова: “Я пробачаю все…”

23.07.2017

Рівненський адвокат Марина Лук’янова: “Я пробачаю все…”

Вона принципова та неупереджена і саме такі риси роблять успішною у житті та професії. А ще вона мама трьох дітей, яка завжди знаходить час для близьких. Адвокат, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України Марина Лук’янова – героїня сьогоднішньої рубрики “РІВНЯНИ,БЛІЦ”.

  1. О котрій починається ваш день? Як у відомому «понеділок починається в суботу», так мій день починається з дванадцятої ночі, продовжуючи попередній день і в другій-третій годині переривається на сон. Звичайно, зранку я сплю, скільки дозволяє час. Частіше до восьмої.
  1. Вранці обираєте чай чи каву? Каву без цукру і без молока.
  2. Що вас надихає працювати? І жити і працювати мене надихає усе. Я не шукаю унікального приводу взятися за роботу і виконати її успішно.
  3. Чим у собі ви пишаєтеся? Терпимістю до недосконалості світу і людей.
  4. Чого ви ніколи не пробачаєте? Пробачаю все. Засмучуюсь брехнею, лицемірством, дурістю. Співчуваю злим і недобрим людям.
  5. Найбільший ворог людини – це…?! Нарікання, не віра в себе і в Божу Допомогу.
  6. Про що у житті шкодуєте? Про легковажність до здоров’я до зрілого віку.
  7. Яку останню книгу ви прочитали? «Сильніше смерті» Д. Голсуорсі
  8. У чому секрет щастя? Як говорила мати-Тереза: «Не існує ніяких ключів від щастя – двері завжди відкриті!»
  9. Якби могли б змінити професію, ким би стали? Я неодноразово докорінно міняла професію (наприклад з конструктора- модельєра на економіста, з економіста на юриста). Люблю все, чим займаюся – чи то наука, чи кімнатні квіти, чи керування автомобілем. Медицина, думаю, була б такою ж захоплюючою і ще більш відповідальною, як юриспруденція.

 

, , , переглядів: 2 867


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *