Рівнян запрошують спільно покращити роботу діагностичного центру

23.10.2017

Рівнян запрошують спільно покращити роботу діагностичного центру

Розпочався процес створення Наглядової ради при Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука. Тепер рівняни можуть долучитися до змін у лікувальному закладі.

Про створення ради та про те, як подавати кандидатури для участі у роботі наглядової ради розповів головний лікар діагностичного центру Роман ШУСТИК:

Друзі, ми запустили процес створення Наглядової ради при Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука. Основна мета її діяльності – спільно з громадськістю збільшити якість надання медичної допомоги, сприяння ефективному управлінню та поліпшенню матеріально-технічної бази закладу, вивчення та оприлюднення потреб медичних працівників та пацієнтів центру. Всю методичну допомогу в процесі формування Наглядової ради центру надає відома благодійна організація « Мережа 100 відсотків життя Рівне» та її керівник Yura Lazarevich.

Ми маємо відповідне положення про наглядову раду, погодження від Рівненської обласної ради, 19 жовтня я видав відповідний наказ про формування ради. Однак, хочу щоб цей процес відбувався максимально публічно і прозоро. Закликаю всіх долучитися до нього та подавати кандидатури від громадських організацій, які готові допомогти нашому центру стати ще кращим. Хочу наголосити – Наглядову раду ми створюємо не «для галочки», я докладу всіх зусиль, щоб вона реально працювала.

Опубліковано Романом Шустиком 20 жовтня 2017 р.

Попередньо подати кандидатури на участь в установчому засіданні наглядової ради можна до 26 жовтня на електронну пошту rcmdc.press@gmail.com або особисто мені в приватні повідомлення на Facebook. У повідомленні не забудьте вказати прізвище, ім’я, по батькові, найменування громадського об’єднання, контактний e-mail та мобільний телефон, щоб ми могли повідомити вас про час та дату засідання, а також надіслати всі необхідні матеріали заздалегідь.

, , , , переглядів: 344


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *